centrum planeta
zmień lokalizację
tel. 14 68 58 805
e-mail: bowling@planetabrzesko.pl
BOWLING - IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
Wtorek, 24 Kwietnia 2018. - Dziś Imieniny:
Jesteś tutaj: Home > O nas

O nas

Gra w kręgle (bowling) to łatwy i nie wymagający specjalnych umiejętności sport. Ogólnie mówiąc gra polega na toczeniu kuli po torze i strącaniu kręgli. Łatwość i prostota to powód, dla którego od wielu lat bowling jest tak popularny wśród milionów ludzi. W kręgle może grać każdy, niezależnie od wzrostu, wagi czy wieku. Bowling jest dla jednych sportem, dla drugich rekreacją, dla innych wspólną zabawą i rozrywką.
O kręgielni:

Bowling Planeta został stworzony do Państwa dyspozycji. KRĘGIELNIA to miejsce, w którym można spotkać się z całą rodziną, zabrać ze sobą dzieci, które będą się cieszyć  ze zbicia chociaż jednego kręgla. W Bowling Planeta spotkasz się z przyjaciółmi i zagrasz w kręgle, które są jednocześnie sportem i świetną rozrywką dla wszystkich.

Kręgielnia w naszym centrum posiada cztery wysokiej klasy tory, zapewniające świetną zabawę dla Ciebie i Twoich bliskich. Jeśli jeszcze nigdy nie grałeś w kręgle to żaden problem! Nasza obsługa chętnie udzieli rad i wytłumaczy zasady gry. W jednej rozgrywce, na jednym torze może wziąć udział 6 osób dzięki czemu jest to wspaniały sposób spędzania wolnego czasu. Na naszych torach grać mogą także dzieci. Dla małych bywalców oferujemy ułatwienia gry, lekkie kule i obuwie dziecięce. Po wyczerpującej grze Możesz zgłodnieć, ale dla nas to żaden problem! Tylko u nas istnieje możliwość zamówienia jedzenia z Naszej karty menu bądź z restauracji Planeta.

Dla firm
Jeśli prowadzisz firmę i zastanawiasz się gdzie zorganizować firmowe przyjęcie, to Bowling Planeta jest idealnym miejscem.
Wykorzystując walory naszego lokalu zorganizujemy dla Państwa niezapomnianą imprezę integracyjną.
Świetna zabawa dla całej grupy przy grze w kręgle, bilard, rzutki , snookera , piłkarzyki  w miłej atmosferze zadowoli najbardziej wybrednych gości. W dodatku u nas zawsze moża zjeść coś na ciepło.
W trakcie spotkania możemy zorganizować turniej bowlingowy wraz z nagrodami
Na życzenie klientów wystawiamy faktury VAT.

Urodziny dla najmłodszych
Na ten dzień maluchy czekają z niecierpliwością, a rodzice pragną uczynić go wyjątkowym. Dlatego Bowling Planeta  wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponując zorganizowanie uroczystości w prawdziwie bajkowym klimacie.
Możemy razem urządzić kameralne przyjęcie dla kilkorga dzieci, albo ogromną imprezę. Impreza  w Bowling Planeta  to najlepszy pomysł na urodziny!
Gra w kręgle, bilard, piłkarzyki, tort urodzinowy, chipsy, pizza, słodycze  to tylko część tego, co możemy zaproponować. Gwarantujemy, że każde urodziny spędzone w Bowling Planeta  to wyjątkowy prezent dla Twojego dziecka!.
Nieważne czy zaprosisz kilka czy kilkanaście osób, grając w kręgle będziecie się świetnie bawić.
. Nie czekaj dłużej zarezerwuj termin!!!

WIECZÓR KAWALERSKI/PANIEŃSKI W KRĘGIELNI
Chcesz spędzić niezapomniany wieczór w gronie swoich najbliższych znajomych?? To Twoja ostatnia noc na wolności?? Zgłoś się do nas a my z pewnością nie pozwolimy Ci jej zapomnieć!!  Doskonała zabawa w rytm najlepszej muzyki, wyśmienita obsługa oraz bardzo miła atmosfera to doskonała recepta na ,,KAWALERSKIE” czy też ,,PANIEŃSKIE”! Nie wierzysz? Przyjdź i przekonaj się sam.

Inne informacje: Bezprzewodowy internet (Wi-Fi), Bilard, Darts, Piłkarzyki, Klimatyzacja, koktajle, możliwosc płacenia kartą

Bowling Planeta
Centrum Rozrywkowo-Konferencyjne

ul. Pomianowska 2B,
32-800 Brzesko,
woj. małopolskie,
Polska

e-mail: bowling@planetabrzesko.pl

tel: +48 14 68 58 805, 733 603 334

www.planetabrzesko.pl

Nasza Lokalizacja: